אודות

 
 
 
 
 
 
 
ד"ר גד יוסף, דוקטור לרפואה, מומחה לרפואת שיניים, בעל ניסיון עשיר בתחומים הדנטליים שבהם הוא עוסק
מעל 30 שנה: רפואת שיניים קוסמטית ושיקומים נרחבים על שתלים וללא שתלים. הוא מורשה מטעם חברת Cerinate האמריקאית לביצוע ציפויי חרסינה בשיטת
ה- Lumineers.
 
 
ד"ר יוסף מתעדכן מקפיד לשמור על רמה מקצועית גבוהה, ולכן משתתף באופן קבוע בכנסים, ימי עיון והרצאות בארץ ובעולם וכמובן מתעדכן בספרות המקצועית הכתובה והאלקטרונית המעודכנת. כמו כן, הוא חבר בארגונים מקצועיים כדי להיות מעודכן בכל חידושי רפואת השיניים:
 
  • העמותה הישראלית להשתלות דנטליות IAOI
  • חבר באקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים קוסמטית AACD
  • חבר בארגון המשתילים הגרמני DGIO ובארגון המשתילים העולמי ICOI
 
 
 
דוקטור גד יוסף
 
 
 
 

סלומון מרינה

 
 
מרינה עובדת במרפאתנו משנת 1993. היא מנוסה מקצועית ואחראית, ממונה על הקשר עם המטופל מרגע הגעתו למרפאה, ולאורך כל תקופת הטיפול ולאחריה.

מרינה מציעה אוזן קשבת לכל מי שזקוק לעצה, תשובה מקצועית לשאלה שמתעוררת, הדרכה או מעוניין לקבוע תורים לתכנית טיפול ארוכה ומורכבת. כל מטופל זוכה לקבל יחס אישי ומותאם לצורכיו, גם אם זה אומר להחזיק לו את היד במהלך הטיפול.
 
 
 
סלומון מרינה
 
 
 
 
 
 

המעבדה בישראל

 
מרפאתנו עובדת בשיתוף פעולה עם אותה המעבדה זה למעלה מעשור. המעבדה מנוהלת על-ידי מיכה בלאט טכנאי שיניים מנוסה, אמין, וותיק, שנושא בתואר אומן בטכנאות שיניים. מיכה מייצר עבורנו ועבור מטופלינו עבודות מעבדה ברמה גבוהה מאוד של דיוק ואסתטיקה בשיטות טכנולוגיות סופר מתקדמות.
 

המעבדה בארצות הברית

 
המידות הנלקחות במרפאתינו עבור ציפויי הלומינירס נשלחות למעבדות החברה בקליפורניה שבארצות הברית.
שם מייצרים את ציפויי החרסינה שהם פטנט בינלאומי ובלעדי של חברת Cerinate הציפויים נשלחים בחזרה לארץ כאשר במרפאתינו נותר רק להדביקם ולחייך.
 

שיתוף פעולה עם מומחים

 
מרפאתנו מתמחת במתן פתרונות אסתטיים ושיקומיים ברפואת השיניים. מאחר ומדובר בתחומים שקשורים לתחומי התמחות אחרים, אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מומחים בתחומים הבאים:
 
  • כירורגיית פה ולסת – ביצוע ניתוחי הרמת סינוס, השתלות, השתלת עצם, עקירות מסובכות וכו'
  • מחלות חניכיים (פריודונטיה) – טיפולי חניכיים מורכבים, השתלות חניכיים, בניית עצם וכו'
  • טיפולי שורש (שהם הבסיס לכל שיקום טוב) – מתבצעים באמצעות מומחים מהשורה הראשונה בעזרת מכשור רפואי מתקדם
 

מחירים הוגנים ותנאי תשלום נוחים

 
פגישת הייעוץ הראשונית וקביעת תוכנית טיפול הינה ללא תשלום או התחייבות. מרפאתנו משתמשת בציוד האיכותי והחדשני בתחום רפואת השיניים על מנת להעניק למטופל את הטיפול הטוב ביותר, ושמוכח כעמיד לאורך שנים. לכן ייתכן שהטיפול לא יהיה בהכרח הזול ביותר, אך בוודאות המחיר הוגן וסביר כמו גם אפשרויות פריסת התשלום. כמו בכל תחום אחר במרפאה אנו נעשה כל שביכולתנו להקל גם בנושא זה.

לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית התקשרו: 072-3250227