הטיפולים שלנו

 
 
 
 
 
 
 
מרפאתו של ד"ר גד יוסף מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים לקהל הרחב. כל הטיפולים המוצעים הם למעשה נגזרות של תחום הקוסמטיקה הדנטלית. רפואת השיניים הקוסמטית היא דיסציפלינה ברפואת השיניים העוסקת בעיצוב החיוך ובשיקומו, מתוך השקפת עולם כי החיוך הוא הדבר הראשון המופיע מול עיני המתבונן. בכל פגישה בין שני אנשים החיוך הינו חלק חשוב ודומיננטי בכרטיס הביקור האסתטי שלנו וברושם שאנו מותירים על זולתנו.

ישנם הרבה פרמטרים המשפיעים על החיוך ולהלן מספר דוגמאות: חוסר סימטריה בין הצד הימני והשמאלי של הפה, קו החניכיים ומקבילותו לשפה העליונה, מרווחים בין השיניים, הטיות קלות של שיניים, יחסי רוחב בין השיניים, צבע וגוון ועוד.

חלק ממהפתרונות שאנחנו מציעים כדי לעצב את החיוך ולתרום לתחושת הביטחון העצמי שלכם: סתימות, שחזורים, השלמות וציפויים מחומרים מורכבים מקומפוזיט, כתרי חרסינה על מתכת אצילה וחצי אצילה וכתרי חרסינה ללא מתכת (זירקוניה), הבהרות שיניים וציפוי חרסינה מסוג Lumineers.
 

סתימות אסתטיות

 
תם עידן סתימות האמלגם הכסופות. הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בריאותית העולם נוטה לעבור לסתימות אסתטיות, גם בשיניים קדמיות וגם בשיניים אחוריות.

אנו משתמשים בחומרים מרוכבים (Composite) על בסיס של ננו חלקיקים הניתנים לדחיסה. סתימות אלו הן מרשימות בהופעתן ומאוד חזקות, ניתנות לרמה גבוהה מאוד של ליטוש והברקה ואינן גורמות לרגישות לאחר הנחתם.
 
 
לפני
 
 
 
אחרי
 
 
 
 

כתרי חרסינה

 
במרפאתנו אנו מבצעים שני סוגים של כתרי חרסינה:

על בסיס מתכת חצי אצילה - בדרך כלל מיועדים לשיניים אחוריות שבו פונקציית החוזק וכוח הלעיסה הן הפונקציות החשבונות ביותר (כמובן מבלי להזניח את האסתטיקה). המתכת היא סגסוגת המורכבת ממספר מתכות, שכל אחת מהן מביאה איתה את התכונות הנבחרות שלה.

כתרי חרסינה ללא מתכת "זירקוניה" - מבוצעים במעבדה (לאחר לקיחת המידה) בטכניקה של סריקה ממוחשבת וחריטה ממוחשבת. תהליך מתבצע במרכז חריטה ארצי, תוך שימוש בחומר שנקרא זירקוניה. כתר זה מגיע לרמת שקיפות, צבע והתאמת חניכיים כמו שן טבעית והוא לחלוטין ללא מתכת. גם במקרה זה ההתאמה הסופית מתבצעת מול הטכנאי במעבדה.
 
 
לפני
 
 
 
אחרי
 
 
 
 

תותבות שלמות

 
היום עם עליית תוחלת החיים ישנה אוכלוסייה רבה המגיעה לגילאים מבוגרים ללא שיניים וללא אפשרות (בד"כ בריאותית) לבצע שיקום על גבי שתלים.

רפואת השיניים הקוסמטית נותנת מענה גם לתותבות השלמות: החלפה של סוג השיניים, צבען, מיקומן, ושינוי קו החיוך נותן שינוי דרמטי בחזות.

כן! גם בגיל הזהב ניתן ואפשר להשתמש בשרותי רפואת השיניים הקוסמטית וליהנות ממראה אסתטי ונעים.
 
תותבות שלמות
 
 
 

תותבות חלקיות - "וולפלסט"

 
 
מצב נוסף הדורש מענה אסתטי הוא זה שחלק מהשיניים עדיין בפה המטופל, אבל בגלל סיבה כלשהי לא ניתן לבצע שיקום משולב עם שתלים.

הפתרון: הדור החדש של התותבות החלקיות - התותבות הגמישות ("וולפלסט")
 
 
 
תותבות חלקיות
 
 
 
 
משקלן פחות מרבע מהתותבות של הדור הישן ועוביין פחות משליש, אין ווים מתכתיים, אין חיבורי מתכת ואין טעם מתכתי בפה.

התוצאה: רמת אסתטיקה מושלמת ללא ווים נראים לעין, ללא טעם מתכתי או אקרילי, ללא הרגשת עובי בשפה ובלשון בגלל עוביין הדק במיוחד, וכמעט ללא פצעי לחץ בגלל גמישותן של התותבות.
 

ציפויי חרסינה - LUMINEERS

 
 
המרפאה שלנו מורשית על ידי חברת Cerinate האמריקאית לביצוע ציפויי חרסינה מסוג לומיניס.

זוהי השיטה המתקדמת בעולם, ללא הרדמה או השחזה של השיניים: פשוט מדביקים על השיניים ציפויים בעובי של 0.2 מ"מ ומשנים לחלוטין את המראה האסתטי של הפה. התהליך מתבצע בשתי פגישות בלבד (מידות והדבקה).
 
 
התהליך מתבצע במהירות ובפשטות והתוצאה האסתטית מדהימה.

בשיטה זו מתאפשר השינוי האסתטי לתמיד, מכיוון שההדבקה יוצרת משטח חרסינה חזק יותר מהשן הטבעית, שאינו משתנה במשך השנים. חשוב לדעת שחברת Cerinate מעניקה אחריות של 5 שנים על ציפויי הלומינירס.

במרפאתנו, מבצעים גם סוג שונה של ציפויים - הנקראים "למינייט" (Laminates)
 
 
לפני טיפול לומינירס
 
 
 
לפני ציפוי לומינירס
 
 
 
 
 
 
 
אחרי טיפול לומינירס
 
 
 
אחרי ציפויי לומינירס
 
 
 
 
 
 
השיניים הטבעיות שלנו מתכהות עם השנים!

הרגלי שתייה (קפה, תה, יין אדום) אכילה ועישון גורמים להאצת תהליך זה. בטיפול פשוט יחסית, שמתבצע במרפאה, ניתן להבהיר לסת שלמה בזמן של כ - 45 דקות, ולהגיע לתוצאות אסתטיות מיידיות ולחיוך כובש.

שיטה נוספת היא הבהרה ביתית שמתבצעת באמצעות סד הבהרה עם חומר שמסופק במרפאותינו. אתם משתמשים בסד בביתכם, במשך 3-5 ימים לכל לסת בנפרד. אנחנו נספק לכם ייעוץ והדרכה ואתם תיהנו משיטה יותר בטוחה, תוך שליטה ברמת ההבהרה ושליטה ברמת רגישות השיניים.